google دو دقیقه با ارسطو و مامان الهام | حجاب برتر
Find Me Here
۲۴ آبان

دو دقیقه با ارسطو و مامان الهام

مجموعه: فیلم

الهام چرخنده این روزها در صدر اخبارهای مربوط به حجاب قرارگرفته است و مثل هرمسئله دیگری موافقین و مخالفین خاص خودش را دارد اما الهام چرخنده پیش از محجبه بودنش یا مادر است…

هر بانویی پیش از اینکه یک بانوی محجبه یا کم حجاب باشد، مادر فرزندانش است و این ویژگی ای است که در ایران به خصوص بسیار توسط جوانان مورد احترام می باشد. جایگاه مادر در ایران شاید از زمان پیش از اسلام هم بوده و پس از تاکید اسلام به احترام به پدر و مادر خصوصا مادر این مسئله در میان فرزندان به خوبی دیده می شود.

بسیاری از کودکان و جوانان و به طور کلی فرزندان همیشه از دعای خیر مادرهایشان بهره مند بوده اند و همیشه دعای خیر مادر بوده که در برخی مسائل زندگی باعث موفقیت آنها شده است. در روایتی از پیامبراکرم(ص) ایشان فرموده اند که بهشت زیر پای مادران است. مادری نقشی بسیارخطیر است چراکه مادران هستند که در دنیا مسئولیت تربیت فرزندان را به عهده دارند و هرقدر که فرزندان موفق تر باشند به معنی تربیت صحیح تر آن مادر است.

در این ویدئو به رابطه ای کوتاه میان پسر و مادر می نشینیم. مادری به نام الهام چرخنده و پسری به نام ارسطو.

۷ دیدگاه
 • یه سوال دارم.
  راست و حسینی جواب بدید:
  الحق و الانصاف مطلبی درباره حجاب وجود نداره که این کلیپ رو گذاشتید تو سایت؟
  این کلیپ چه سنخیتی با سایت و موضوع ” حجاب برتر ” داره؟
  خانم الهام چرخنده ! وقتی با بچه ات میری بیرون، چه لزومی داره فیلم بگیری و تو اینترنت پخش کنی؟
  این الهام چرخنده داره کم کم فراموش میشه. خودش هم تقریبا از فضای مجازی کنار کشیده. دوباره مطرحش نکنید.

 • فقط خود خداست که عشق واقعی رو میفهمه , لعنت خدا بر کسانی که مارو از دین زده کردن , خدا لعنتشون کنه خدا لعنتشون کنه

 • به نظرم به جای کلیپ ” ارسطو و مامان الهام “، کلیپ توهین اسطوره حجاب و عفاف (خانم الهام چرخنده) به مادر یکی از دانشجویان در دانشگاه محدث را تو سایت بذارید که بیشتر شخصیت این بانوی الگو شناخته بشه.

 • از مقدار ادبش همون کلیپه رو ببینید می فهمید…
  واقعا ازش متنفرم

 • خدا حفظ کنه این زن مسلمان رو برای کشور و خدا بیدارکنه کسانی که تلاش می کنن این بانوی مسلمان رو تخریب کنن به هر بهانه ای

 • الحق که الهام چرخنده بازیگری خوبی بود , مخصوصا سینمایی هاش که سیگار به دست هم بود ایول

 • شما فقط ۲۰ ثانیه از این جلسه رو در یک کادر مستطیلی که معلوم نیست این ور و اون ورش چی میگذره دیدید، چطور اینقدر راحت قضاوت میکنید؟ از قبل و بعد فیلم خبر دارید و از اینکه این شخص دانشجونما از ابتدای جلسه میخواس متلک بار خانم چرخنده کنه و خانم چرخنده با سعه صدر تحمل کرد؟ لااقل از کسایی که در این جلسه بودن بپرسین. مگه ارزش دانشجو به علمش نیست و مگر ثمره علم تواضع و ادب نیست؟ این شخص با این گستاخی و تکبر لایق عنوان دانشجو نیست و اینکه گاهی بی ادبی تو لحن کلام یک فرد مشخصه حالا هی شما بگو حرف بدی که نزد… همیشه که نباید فحش داد.
  و اینطور نیست که جواب بدی رو نباید با بدی داد. این سخن امام علی علیه السلام است که میگوید در برابر شخص متکبر تکبر بورز. این شخص توهینهای دیگه ای هم به خانم چرخنده کرد و جوابی نگرفت. چرا وقتی خانم چرخنده به مامان این شخص توهین کرده غیرتی میشید اما اگه مادر خانم چرخنده اینقدر در این جامعه امنیت نداره که وقتی به آرایشگاه میره کسی میزنه تو سرش اشکال نداره؟ چرا اگه یک کار بد است فقط برای خودتان بد است نه برای دیگران؟ آیا تا حالا شده مادر گلشیفته فراهانی هم وقتی میره آرایشگاه کسی بکوبه تو سرش؟ شهید آوینی میگه: تو این مملکت همه آزادند غیر از حزب اللهی ها.
  من یک مسلمونم. تا حالا صد بار نماز صبحم قضا شده، آیا من کافر شدم؟ نه. خانم چرخنده هم تو این همه صحبتهایی که داشتن تا حالا کسی نگفته که عفت کلام نداشت و بی ادبی کرد، بلکه حتی قبل از چادری شدنش همه میگفتند که خیلی خوب صحبت میکنند. حالا یه شخصی که چندین توهین به ایشون کرده و خانوم چرخنده یک بار جوابشو داده اونم نه فحاشی، اونوقت میگین که خانم چرخنده ادبیات زشتی داره و مناسب قشر دانشجو نیست و بی اخلاقه؟ فقط با یک بار آنهم در برابر شخصی که بهش اهانت کرده بود؟ آیا رفتار این دانشجونما در شأن یک دانشجو بود و آیا این خانم هرکی که بود مهمان نبود؟ یه نگاهم به این صفحه و ادبیاتی که خودتون به کار بردید بکنید. شما چقدر عفت کلام داشتید و چقدر از این جوابها به حق بود؟
  تازه خانم چرخنده در برنامه دید در شب معذرت خواست. دیگه باید چی کار کنه که شما ول کنید؟ اگه خانم چرخنده گفت: «زدی ضربتی، ضربتی نوش کن» تا حالا توجه کردید که چند نفر افتادید به یک نفر و تا حالا چقدر به ایشون ضربه زدید؟ این از مسلمونی و اخلاق محمدیه که اینطور اشک یه نفرو جلوی دوربین دربیارید که از اول بغض روی بغض تو گلوش گیر کرده بود؟ من که قلبم گرفت. امام علی علیه السلام فرمودند: اگر کسی از غصه اینکه خلخال از پای یک زن یهودی بیرون بکشند بمیرد جای تعجب نیست. شما که تعرض میکنید به این خانم (که هرچقدر هم گناهکار باشه، ریاکار باشه و… شیعه هم اگه نباشه ولی عشق علی رو در سینه داره و ذکر یا علی بر زبان)، آن هم نه تعرض فیزیکی بلکه تعرض به آبروی یک زن مسلمان نه یهودی که در نزد خدا عزیزتر از کعبه است، جوابتان با امام علی علیه السلام. چی بگم؟ بدجور دل شکستید که نمیدونم چقدر باید استغفار کنید و اینکه آیا امام علی علیه السلام از شما که با محبش اینطور کردید میگذرد یا نه؟
  جای آن است که خون موج زند در دل لعل
  پی نوشت: اگر کسی با زبان به پیامبر و خدا ایمان آورد، مسلمان است حتی حتی اگر قلباً ایمان نداشته باشد و پیامبر ابوسفیان را که بعد از فتح مکه به ظاهر اسلام آورد پذیرفت. ما چه کردیم؟ خانم چرخنده که مسلمون بود و فقط چادر به سر کرد… اما گفتیم ریاکاریه. یه کم به خود بیایم.
  خانم چرخنده هیچوقت ادعا نکرد که زهراییه و گفت من تا زهرایی شدن خیلی فاصله دارم. هیچوقت چادری شدنش رو تو بوق و کرنا نکرد ولی توجه کنید که یک بازیگر بوده و تو جمع بازیگرا حتی طلاق و ازدواجشون هم مخفی نمیمونه. همه سرک میکشن ببینن فلان بازیگر چه کار کرد و کجا رفت و حتی بازیگرا از این رویه ناراحتن.

افزودن ديدگاه