google مستند کدام حق زن ؟ | حجاب برتر
Find Me Here
۲۰ دی

مستند کدام حق زن ؟

مجموعه: فیلم

این مستند به رد ادعاهای حقوق بشری امریکا علیه ایران می پردازند و آنها را رد کرده، به تبیین نظرات اسلامی درمورد زن می پردازد.

مستندی در مورد فمنیست های ایرانی و جنبش این زنان به دلیل تبعیض های جنسیتی را مطرح می کند. ایالات متحده امریکا به عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان، ادعاهایی را در مورد زنان ایران و تبعیض جنسیتی آنها مطرح می کند که در ادامه این مستند به رد ادعاهای فمنیستی برخی زنان ایرانی و ادعاهای بی اساس ایالات متحده امریکا پرداخته می شود.

این مستند همچنین، وضعیت اسف بار زنان در اروپا و ایالات متحده را به تصویر می کشد تا چشم مخاطب اندکی به جهان واقعی بازتر شود.

پس از رد ادعاهای غرب و فمنیست ها، حال موقع آن است که دیدگاه های مدرن اسلام که از همان ۱۴۰۰ سال پیش همیشه در طول زمان مدرن بوده و هیچ گاه قدیمی نشده،برای مخاطب توصیف شود. رهبر انقلاب اسلامی به عنوان یک نظریه پرداز در زمینه های مختلف اسلامی، دیدگاه های اسلام را در مورد زن مطرح می کند.

Video: مستند کدام حق زن

این مستند به رد ادعاهای حقوق بشری امریکا علیه ایران می پردازند و آنها را رد کرده، به تبیین نظرات اسلامی درمورد زن می پردازد.
۶ دیدگاه
 • با تشکر از ساخت مستند. ایرادی که یه این مستند وارد است آن است که ظلم های شده به زنان در غرب به خوبی و روشن بیان نشده است و بیشتر روی ضرب و شتم تمرکز شده در حالی که ممکن است برخی این ادعا را در داخل کشور هم داشته باشند آیا اصلا این شفاف سازی اطلاعات در کشور هست که مشخص کند چه تعداد از زنان ایرانی دچار زورگویی و دست درازی مردان هستند؟
  شاید این مستند برای من که معتقد به این نظام و حجاب هستم پدیرفتنی باشد اما برای سایرین احتمالا شبهه ها و سوالات زیادی مطرح میشود.

 • تبعیض توی کشور خودمون اینقدر زیاده که حوصله ندارم بنویسم.
  کاش یکم تو ایران به زن حق میدادند .

 • بعد میگن کجا به زن ظلم شده ؟
  اصلا ظلم نشده اتفاقا خیلی خیلی به زن حق داده شده.
  حق زن در اسلام:
  ۱_دادن نفقه توسط شوهر
  ۲_خوراک , پوشاک و مسکن
  ۳_مهریه
  تمام حق زن همینه

  • امید وطن دوست

   زن در اسلام استقلال مالی دارد. اینهایی که ذکر کرده اید وظایف مرد است و اگر انجام ندهد مورد بازخواست دنیوی و اخروی است.

افزودن ديدگاه